VOLNÝ POSLEDNÍ PEJSEK

Nabízíme k prodeji krásného dlouhosrstého pejska typ Rex s PP. Yasko má velmi milou povahu, je kontaktní, zvyklý na psy a malé děti. Je to poslední pejsek po naší fence Pandoře z Krupičkova mlýna a krásném psovi Ugovi Kalupus.
Yasko je vhodný do rodiny, prozatím není vhodný na chov (má zatím levé varlátko v třísle - je to 50 na 50 jestli sestoupí do šourku). Varlátko je zohledněno v ceně pejska.

YASKO JE IHNED K ODBĚRU

MÁME NAKRYTO

Minulý víkend jsme úspěšně nakryli naší fenku Enny Red Hurricane krásným a povahově vyrovnaným pejskem Ugem Kalupus. Jedná se o opakované spojení pro skvělé povahy a moc hezký exteriér.

Přijímáme předběžné rezervace na štěňátka z tohoto spojení.

Odběr bude případně možný v polovině listopadu 2023.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Minulý týden v sobotu v ranních hodinách přišel na svět vrh Y Red Hurricane (Pandora z Krupičkova mlýna x Ugo Kalupus).
Jedná se o Pandorky poslední miminka. Na poslední vrh nám nadělila celkem 7 miminek, 4 holčičky a 3 chlapečky.

28.5.

Štěňátka z vrhu V (Ugo Kalupus x Enny Red Hurricane) a z vrhu W (Ugo Kalupus x Werra Daxis ) odjela do nových domovů.

BŘEZOST POTVRZENA

Naše holčička Pandora z Krupičkova mlýna krytá Ugem Kalupus je březí. Na poslední štěňátka od naší Pandorky se těšíme okolo 11.6.2023.

Předběžné rezervace na štěňátka přijímáme již nyní.


Pořídili jsme fotografie štěňátek z vrhu X Red Hurricane (Lorelai x Ugo) ve věku 3 týdny.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 22.4.2023 v brzkých ranních hodinách přišel na svět vrh X Red Hurricane (Lorelai Red Hurricane X Ugo Kalupus) Celkem máme 3 chlapečky. Lorelai zvládla porod na jedničku.

Vrh je zadaný!


Přišla nám úžasná zpráva. Pia Paris Persea Red Hurricane (Enny x Xar) má RTG HD a ED negativní.️ Je to druhý negativní potomek z tohoto spojení. Máme ohromnou radost!!!Geronimo Red Hurricane (Werra X Qvenn) a Joker Red Hurricane (Pandora X Orin) úspěšně složily zkoušku FPr1. Oběma moooc gratulujeme.️Jsme na vás moooc pyšní! Jen tak dál.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 30.3.2023 se v naší chovatelské stanici narodil vrh W Red Hurricane. Maminka je Werra Daxis a tatínek Ugo Kalupus. Celkem máme 5 štěňátek, 3 chlapečky a 2 holčičky.

Vrh je zadaný!


MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 20.3.2023 se v naší chovatelské stanici narodil vrh V Red Hurricane. Maminka je naše milá fenka Enny Red Hurricane a tatínek je krásný pes Ugo Kalupus. Máme 2 chlapečky a 5 holčiček. Už se moc těšíme jak porostou

Vrh je zadaný!

15.1.

Dnes jsme pořídili fotografie štěňátek z vrhu U (Pandora z Krupičkova mlýna x Falco Bestia Rapax) ve věku 7 týdnů.