21.10.

Tuto sobotu jsem se s Pandorou a Korridou zúčastnil oblastní výstavy v Klabavě (rozhodčí p. František Matouš). Obě holky běhaly ve třídě pracovních fen a obě se umístily na krásných místech. Z 10 nastoupených fen:

Pandora z Krupičkova mlýna (o: Zamp z Krupičkova mlýna, m: Tarra z Krupičkova mlýna) - Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

Korrida Iluze (o: Yantar z Lintichu, m: Briana Iluze) - Výborná 4

Za předvedení Pandory moc děkujeme Michal Marek a za předvedení Korridy moc děkujeme Nikol Vaněčková, super práce vás obou, děkujeme moc!!!

14.10.

Během tohoto víkendu odjela všechna štěňátka z vrhu I se svými páníčky do nových domovů.

25.9.

Pořídili jsme fotografie našich štěňátek z vrhu I ve věku 1 měsíc.

12.9.

Vrh F (Pandora x Orin) oslavil 8.9. svůj první­ rok života. Dostali jsme fotky od některýchch majitelů. Všem moc děkujeme

Zleva: F'lady, Funny, FinnDále jsme obrželi fotografii Debbie Heidi (Arlett x Qvenn). Majitelce děkujeme

5.9.

Od mnoha majitelů jsme obdrželi fotečky vrhu H ve 4 měsící­ch. Všem moc děkujeme

Zleva: Hakira, Hannah Lea, Holly, Heidy Dora, Henrietta Jola, Hedy, Happy SpikeMÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 22.8.2019 se nám narodila štěňátka ze spojení­ Werra Daxis a Orin z Města Karafiů. Celkem máme 3 kloučky a 1 holčičku. Všechna štěňátka mají­ předpoklad velmi sytého pigmentu a velmi temperamentní­ch povah.
Odběr bude možný od 12.10.2019

20.7.

BŘEZOST POTVRZENA !!!

U naší­ Werry Daxis x Orin z Města Karafiátů byla potvrzena březost. Očekáváme od tohoto vrhu velmi tmavé hlavy, velmi tmavé oko jako tomu bylo u předchozí­ho vrhu Werry viz foto jejich potomků ve věku 6 měsúců níže. Narození štěňátek očekáváme okolo 20.8. Odběr bude možný začátkem října.

Předběné rezervace přijímáme jiý nyní­.


18.7.

O ví­kendu splnila poslední­ bod k chovnosti naše odchovankyně› Bailee Red Hurricane (Qvenn x Arlett) a to bonitaci s kódem 5JX1/P 1.třída chovnosti doživotně. Máme obrovskou radost a majitelce Lence moooc gratulujeme!!!!


Včera oslavil vrh C (Zamp x Arlett) 3 roky. Děkujeme majitelům za fota oslavenců - Cassi, Cora, Cesar, Cirus, Cliff, Clea Elza, Crazy Victoria

16.7.

V sobotu splnila naše fenka Korrida Iluze zkoušku ZVV1 !!! Máme velikou radost.


Obdrželi jsme skvělou zprávu. Naše odchovankyně› Eireen Red Hurricane (Qvenn x Arlett) má výsledky RTG HD 0/0 a ED 0/0.

22.6.

Dnes jsme nakryli naší­ fenu Werru Daxis se psem Orinem z Města karafiátů. Pokud se zadaří­, štěňátka se narodí­ v polovině srpna. Předběžní rezervace na štěňátka přijímáme již nyní­.


Obdrželi jsme oficiální­ výsledky RTG naší­ fenky Enny Red Hurricane (Qvenn x Arlett) s výsledkem HD B a ED 0/0.

Všechna štěňátka z vrhu H již odjela do nových domovů.