1.6.

Všechna štěňátka z vrhu A2 jsou již v nových rodinách. Přejeme majitelům, aby jim dělali jen a jen radost.

20.4.

Všechna štěňátka z vrhu Z jsou již v nových rodinách. Přejeme majitelům, aby jim dělali jen a jen radost.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Minulou neděli 10.3. se v naší chovatelské stanici narodil vrh A2. Máme celkem 8 statečných. Krásný vyrovnaný vrh 4 kluků a 4 holek. Matkou je naše fenka Enny Red Hurricane a otcem Ugo Kalupus.
Odběr štěňátek bude možný na konci dubna.

Vrh je zadaný!!!

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Tento týden ze středy na čtvrtek v noci se v naší chovatelské stanici narodil vrh Z. Matkou je naše fenka Lorelai Red Hurricane a otcem Perry Rhodopy.
Celkem se narodilo 8 štěňátek - 2 pejsci a 6 fenek. Odběr štěňátek bude v první polovině března 2024.

Vrh je zadaný!!!

18.11.

V sobotu 4.11. složil Indy Red Hurricane zkoušku FPR2 za 86 bodů (Werra X Orin) a Joker Red Hurricane zkoušku ZVV1 s krásnou stopou 92 bodů (Pandora X Orin).
Joker je dalším chovným psem z naší stanice.

Oběma majitelkám moc gratulujeme ke složeným zkouškám!


V neděli 5.11.složila Pia Paris Persea Red Hurricane (Enny X Xar) úspěšně se svou paničkou Martinkou svou úplně první zkoušku ZZO. Moc gratulujeme.

15.10.

V sobotu 23.9. se zúčastnily výstavy v Teplicích dva naši odchovanci z vrhu P (Enny X Xar) Pann Quent i Pia Paris Persea si vyběhali ve třídě dospívající první misto s hodnocením Velmi dobrý. Oběma majitelkám posílám ještě jednou obrovskou gratulaci a ještě jednou velmi děkuji za reprezentaci naší chovatelské stanice.


Dostáváme stále nové fotografie našich odchovanců. Zleva Cirus, Pia Paris Persea, Viper Wargo, Wesney Tedd, Xaver Draco, Xirius Loki.

Majitelům moc děkujeme.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Minulý týden v sobotu v ranních hodinách přišel na svět vrh Y Red Hurricane (Pandora z Krupičkova mlýna x Ugo Kalupus).
Jedná se o Pandorky poslední miminka. Na poslední vrh nám nadělila celkem 7 miminek, 4 holčičky a 3 chlapečky.

28.5.

Štěňátka z vrhu V (Ugo Kalupus x Enny Red Hurricane) a z vrhu W (Ugo Kalupus x Werra Daxis ) odjela do nových domovů.

BŘEZOST POTVRZENA

Naše holčička Pandora z Krupičkova mlýna krytá Ugem Kalupus je březí. Na poslední štěňátka od naší Pandorky se těšíme okolo 11.6.2023.

Předběžné rezervace na štěňátka přijímáme již nyní.


Pořídili jsme fotografie štěňátek z vrhu X Red Hurricane (Lorelai x Ugo) ve věku 3 týdny.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 22.4.2023 v brzkých ranních hodinách přišel na svět vrh X Red Hurricane (Lorelai Red Hurricane X Ugo Kalupus) Celkem máme 3 chlapečky. Lorelai zvládla porod na jedničku.

Vrh je zadaný!


Přišla nám úžasná zpráva. Pia Paris Persea Red Hurricane (Enny x Xar) má RTG HD a ED negativní.️ Je to druhý negativní potomek z tohoto spojení. Máme ohromnou radost!!!Geronimo Red Hurricane (Werra X Qvenn) a Joker Red Hurricane (Pandora X Orin) úspěšně složily zkoušku FPr1. Oběma moooc gratulujeme.️Jsme na vás moooc pyšní! Jen tak dál.

MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 30.3.2023 se v naší chovatelské stanici narodil vrh W Red Hurricane. Maminka je Werra Daxis a tatínek Ugo Kalupus. Celkem máme 5 štěňátek, 3 chlapečky a 2 holčičky.

Vrh je zadaný!


MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 20.3.2023 se v naší chovatelské stanici narodil vrh V Red Hurricane. Maminka je naše milá fenka Enny Red Hurricane a tatínek je krásný pes Ugo Kalupus. Máme 2 chlapečky a 5 holčiček. Už se moc těšíme jak porostou

Vrh je zadaný!

15.1.

Dnes jsme pořídili fotografie štěňátek z vrhu U (Pandora z Krupičkova mlýna x Falco Bestia Rapax) ve věku 7 týdnů.