Jsem majitelkou 7mi měsíčního pejska Joker z chovatelské stanice Red Hurricane a nemohla jsem si vybrat lépe. Tato CHS mne naprosto nadchla svým přístupem. Majitelka, Lucie Žáková,se mnou probrala vše, co člověk potřebuje vědět ještě před tím, než si štěňátko vůbec pořídí. Probraly jsme specifika plemene, a podle mých požadavků a zkušeností chovatelky jsme pro mne vybraly vhodné štěňátko. Nemohla bych být více spokojená, Joker je pro mne ideální pes, cvičíme spolu sportovní kynologii a každý den se učíme něco nového. Chovatelka Lucka je nám i nyní oporou vždy, když potřebujeme s něčím poradit, ať už se jedná o doplňky stravy, výcvik či naši první výstavu. Proto bych tuto chovatelskou stanici doporučila všem, kteří se chystají na to, pořídit si štěňátko Německého ovčáka. Koupí získají dokonalý chovatelský servis, který velmi usnadní život s novým členem rodiny.

Pavla Mokrušová a Joker Red Hurricane


Tato chovná stanice mi byla doporučena mým známým a vím, že pokud budeme pořizovat další psí miminko, tak jedině opět z CHS Red Hurricane. Lucinka s manželem všechny své pejsky milují a svou lásku, tak přenáší i na všechna svá štěňátka. Od prvního dne co jsme se setkali, vím, že se na ní můžeme ve všem spolehnout a obrátit. Se vším ochotně poradí a pomůže i když už máme štěňátko dávno doma. Tato chovatelská stanice přesně vystihuje, jak má vypadat doživotní chovatelský servis. Lucinka je skvělá chovatelka a dovolím si tvrdit, že mám bezva kamarádku, která je neskutečně obětavá, vždy mi poradí a má opravdový zájem o každé své odchované štěňátko. Jsem neskutečně šťastná, že máme našeho Kroníka právě odsud a kudy chodíme, tak na Lucinku a chovnou stanici pějeme samou chválu. Proto pokud se rozhodnete pro koupi psího kamaráda nebo kamarádky, rozhodně doporučuji tuto chovatelskou stanici.

Lucie Kaiserová a Kron-John Red Hurricane
Při výběru štěňátka jsem měla jasno. Německý ovčák, černý se znaky. Jenže jsem chtěla pejska, který bude nejen krásný, ale také pracovitý. Narazila jsem na chovatelskou stanici Red Hurricane, kde mě nadchla chuť jejich pejsků do práce
a tak bylo rozhodnuto. Získala jsem tak super parťáka na výcvik, ale i na naše společné výlety a sport. Cirus se mnou tráví veškerý volný čas, chodí se mnou běhat, jezdí se mnou ke koním, na kole a podobně. Jsem si jistá,že "hurikána" bych příště zvolila znovu, protože vím, že se snaží udržet tyhle super povahy i pěkný exteriér štěňátek.

Zuzana Simonová a Cirus Red Hurricane


Když odešel můj poslední parťák před 5-ti lety, bylo jasné že si budu muset pořídit dalšího nástupce jak jinak než ovčáka. Milující páníček bez psa být prostě nemůže. Při hledání budoucího kolegy jsem narazil na CHS Red Hurricane, při prvním obvolání to zvedla, dnes již si troufám říct i kamarádka Lucka. Ta mi hned bez váhání a s profesionálním přístupem zdělila důležité informace a v tu chvíli bylo jasno, musím se jet podívat. Když uplynuly ty dlouhé měsíce a já se dočkal onoho významného dne. Dne kdy jsem si jel pro svojí prdelku. Za ty 4 roky co mám Cesara se každým dnem utvrzuji v tom že jsem si vybral toho nejlepšího parťáka do nepohody. Nejvíce miluji to, že je pro každou srandu kterou spolu dokážeme vymyslet a vím i to že se na něho kdykoli mohu spolehnout. Zajezdit si na kole, chodit na procházky nebo si zaběhat či si dát fotbálek? Není problém vždy jde s chutí do toho a to na něm obdivuji. Chodíme spolu na sportovní kynologii, kterou beru pro sebe jako novou výzvu a líbí se mi i ta jeho radost z té práce kterou se mnou dělá. Dnes už vím jedno, až budu zase hledat úžasného parťáka, vím kam se obrátím, protože Lucky chovatelský servis a starost o jejich jak s oblibou říká děti je skvělý.

Michal Štípek a Cesar Red Hurricane
Moje reference na chovnou stanici NO Red Hurricane je jen ta nejlepší. Vstřícné jednání ze strany majitele chovné stanice možnost výběru štěňátka. Kdykoliv se můžete obrátit na chovatelku pro radu jak na druh krmiva ,tak zkušenosti při výstavě,nebo výcviku ,vždy poradí. Naše zkušenost jen ta nejlepší a parťák ,kterého jsme si dovezli z této chovné stanice se bez problému zařadil do naší smečky s velkou chutí cvičit a pracovat. Takže si složil zkoušku IPO 3 a stále má v sobě tu chuť pracovat .

Jaromír Vašák a Barny Red HurricanePřed dvěma lety nás opustila po dlouhé nemoci naše věrná psí parťačka a se synem jsme už po pár dnech věděli, že si musíme co nejdříve najít nového psího kamaráda, protože to smutno doma, žádné veselé vítání a žádná zábava bylo hrozné. Při hledání v inzercích chovatelských stanic jsme narazili na chovatelskou stanici Red Hurricane. Již od prvního kontaktu s Lucií Žákovou jsme věděli, že jsme našli to pravé. Lucie s Kamilem věnují německým ovčákům veškerou svojí lásku a péči. Štěňátka z jejich stanice odcházejí k novým majitelům ve výborné kondici, mají nádherný vzhled a skvělé povahy. A chovatelský servis, kdy Lucie vždy ochotně se vším poradí a pomůže, je prostě k nezaplacení. Díky Red Hurricane tak máme úžasnou fenu Funny. Miláčka celé rodiny, výbornou parťačku na výlety a dovolené. Je přátelská k lidem i pejskům, má milou a hravou povahu. Lepší psí kamarádku jsme si vybrat nemohli. V současné době máme v rodině již druhého „Hurikána“. Rodiče přišli bohužel také o psího přítele a výběr nového pejska byl předem jasný, od června jim společnost dělá úžasná psí slečna Korina Red Hurricane. Jsme hrdí, že můžeme být členy velké psí rodiny Red Hurricane, za to velký díky Lucii a Kamilovi.

Lucie a Vojtěch Šulíkovi a Funny Red Hurricane

Na CHS Red Hurricane jsem narazila náhodou v "ovčácké" skupině na Facebooku. Stihla jsem odsledovat dva vrhy a ta jejich štěňátka mě uchvátila. Protože jsme s manželem měli v plánu pořídit našemu černochovi znakatého kamaráda, napsala jsem Lucce, abych zjistila,kdy bychom byli na řadě. Na našeho vysněného Jekylla jsme čekali půl roku, ale kdykoliv jsem měla jakékoliv dotazy či přání, Lucka byla vždy k dispozici. Její chovatelský servis začíná dlouho před nakrytím a pokračuje, troufám si tvrdit, napořád i po odběru prcka. Lucka,jako chovatelka, je obětavá, hodná, vždy připravená poradit. A to nejlepší je, že nám dala našeho vysněného psa, který je hodný, mazlivý, velice učenlivý a naprosto báječný k dětem. Takže, i když jsem na
Hurikány narazila náhodou, rozhodně při dalším pořizování miláčka domácnosti jdeme za Luckou.

Pavlína Kormundová a Jekyll Red HurricaneVýběr CHS Red Hurricane byla pro hledání nového člena rodiny šťastná volba. Vstřícné jednání, ochota zodpovědět jakékoli dotazy a zájem, který neskončil předáním štěněte. Už při první návštěvě jsme byli mile překvapeni, jak čisťounká a zvědavá, hravá a nebojácná štěňátka na nás čekají. V našem případě to byla láska na první pohled. Nemohli jsme se dočkat, až si ho odvezeme domů. Adaptace na nové prostředí proběhla na jedničku. Argovi byl nedávno rok a nedovedu si představit, že by tu s námi nebyl. Je něžný k dětem a současně sebevědomý a skvělý hlídač. Každý den nás vytáhne na dlouhou procházku, chodíme spolu běhat, na kolo a samozřejmě na cvičák. Je velmi učenlivý a skutečný pracant. Splněný sen!

Milada Boháčková a Iason Argo Red Hurricane

Již delší dobu jsem přemýšlel nad pořízením psa. S německým ovčákem jsem neměl žádné zkušenosti, ale po skoro dvou letech musím uznat, že Gero je skvělý parťák a pravá volba pro každého, kdo hledá vyrovnanou povahu a parťáka do každé situace. Měl jsem možnost vidět několik štěňat z této chovatelské stanice a všechny byly povahově velice vyrovnané. Jako velké plus považuji prvotřídní chovatelský servis a ochotu poradit s každým problémem. Svého rozhodnutí, pořídit Gera, určitě nelituji.

Milan Hrnčál a Geronimo Red HurricaneRozhodla jsem se,že si ke své šestileté fence německého ovčáka pořídím štěňátko.Chtěla jsem opět černé se znaky.Na internetu jsem našla CHS Red Hurricane.Měla jsem velké štěstí,neboť jsem našla CHS s velmi milým přístupem a pochopením pro mé sny. Paní Lucka mi vždy ochotně a trpělivě zodpověděla mé otázky před narozením i po narození šťěňátka.V června 2020 jsem si s radostí jela pro Katty.Milou,přítulnou a krásnou fenku,kterou k sobě přijala i má starší fena. Mnohokrát děkuji paní Lucce a jejímu manželovi za fenku milé povahy a s chutí cvičit a učit se novým věcem. Vím,že mi vždy ochotně poradí a pomohou.Jsem šťastná,že mám Katty,která zapadla do mé psí rodiny. Ještě jednou velké dík a tuto CHS mohu všem doporučit.

Jasněna Kutilová a Katty Red Hurricane