Vítejte na webových stránkách CHS Red Hurricane

Naše chovatelská stanice byla založena v lednu roku 2014. Zakladatelkou se stala fenka Arlett Iluze. Chov a výcvik německého ovčáka jako takový nás začal zajímat pořízením našeho prvního německého ovčáka Qvenna z Krupičkova mlýna. Díky paní chovatelce Janičce Plačkové jsme zjistili, co vše chov německých ovčáků obnáší a doslova jsme se pro chov NO nadchli. Naším cílem je odchov zdravých a povahově vyrovnaných německých ovčáků. Primárně se zaměřujeme na zachování pracovních povah, naším druhotným cílem je exteriér. Abychom tohoto docílili, je naší snahou vybírat pečlivě krycí psy a udržovat ve svém chovu pouze kvalitní feny.
Své psy se snažíme prezentovat jak na poli pracovním (zkoušky, soutěže, pasení ovcí) tak i na poli výstavním. Proto na našich stránkách naleznete veškeré výsledky, kterých jsme dosáhli jak my s našimi psy, tak i majitelé našich odchovanců.
Naše štěňátka se snažíme umisťovat pouze do výborných podmínek. V žádném případě neprodáváme štěňátka na hlídání objektů a lidem bez předchozích zkušeností s plemenem. Stejně tak neprodáváme štěňátka bez vědomí jeho majitele, tzv. jako "vánoční dárek" apod. Nekontaktujte nás prosím, pokud sháníte štěně bez PP či za nejnižší cenu.


chs